• images/prodhime/Familja IMe.jpg
  • images/prodhime/Info.jpg
  • images/prodhime/ORa 7t.jpg
  • images/prodhime/Prive.jpg
  • images/prodhime/whaza.jpg

 

Lajme nga vendi

Komuna e Lipjanit kritikohet për mostransparencë

Komuna e Lipjanit kritikohet për mostransparencë

Komuna e Lipjanit nuk po i përmbahet udhëzimeve administrative për transparencë, e në po këtë mënyrë ajo ka bërë heqjen e disa drunjve përgjatë rrugës...
Një grup i deputetëve të LDK-së, nuk dihet nëse do ta votojnë buxhetin

Një grup i deputetëve të LDK-së, nuk dihet nëse do ta votojnë buxhetin

Një grup i deputetëve të LDK-së ende nuk kanë vendosur nëse do ta votojnë buxhetin për vitin e ardhshëm të hartuar nga qeveria që e udhëheq kryetari i...
Vetëvendosje nuk do ta votojë Ligjin që ndalon pjesëmarrjen në luftëra të huaja

Vetëvendosje nuk do ta votojë Ligjin që ndalon pjesëmarrjen në luftëra të huaja

Deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu ka bërë me dije se kolegët e saj në parlament nga ky subjekt politik nuk do ta votojnë Ligjin që ndalon pjes...
KOSID kërkon nga shoqëria civile të kundërshtojë ndërtimin e termocentralit Kosova e Re

KOSID kërkon nga shoqëria civile të kundërshtojë ndërtimin e termocentralit Kosova e Re

Shoqëria Civile duhet ta kundershtojë njëzëri ndertimin e Termocentralit Kosova e re pasi faturimi do t`i shkojë drejtëperdrejtë qytetarëve të vendit....
Kurti: Populli do të lodhet nga premtimet boshe të kësaj qeverie

Kurti: Populli do të lodhet nga premtimet boshe të kësaj qeverie

Kjo qeveri është e paqendrueshme pasi vetë populli do të detyrohet t`a rrezojë kur të gjenden në varfëri të skajshme.Shkak tjetër është edhe prania e...
Vodopija: Kosova duhet të ndjekë rrugën e Kroacisë drejt BE-së

Vodopija: Kosova duhet të ndjekë rrugën e Kroacisë drejt BE-së

Ambasadori i Kroacisë në Kosovës, Zoran Vodopija, ka thënë se Kosova duhet të ndjekë rrugën kroate të pranimit në organizmat evropian, së pari do të...
SBASHK ultimatum Qeverisë

SBASHK ultimatum Qeverisë

Sindikata e bashkuar e arsimit dhe shkencës të Kosovës, i kanë dhënë ultimatum Qeverisë që deri me 10 janar të reflektojë pozitivisht në respektimin e...
Çollaku: Nuk ka datë se kur mund të udhëtojmë pa viza

Çollaku: Nuk ka datë se kur mund të udhëtojmë pa viza

Ministri i ri i Integrimeve, Bekim Çollaku nuk ka dhënë datë e afate se kur munden kosovarët të lëvizin pa viza në vendet e Bashkimit Evropian, por...
Lajme nga Rajoni dhe Bota
Lajme nga Rajoni dhe Bota
22.12.14 11:34

SHBA mund ta fus Korenë e Veriut në listën e…

Kërcënimi i Koresë Veriore ndaj SHBA-ve, për ndonjë sulm të mundshëm në vend ka shtyrë Presidentin amerikan, Barack… Më shumë
22.12.14 11:32

11 persona të plagosur në Francë

Një person është arrestuar në Dijon të Francës, pasi ka vozitur makinën në drejtim të turmës, duke thirrur “Zoti… Më shumë
22.12.14 11:28

Të paktën 20 xhihadistë janë vrarë

Observatori sirian për të Drejtat e Njeriut ka njoftuar sot, se të paktën 20 xhihadistë, anëtarët të shtetit islamik,… Më shumë
Lajme nga sporti
Lajme nga sporti
20.12.14 18:43

Sterling shpallet…

Sulmuesi i Liverpoolit, Raheem Sterling është zgjedhur lojtari më i mirë në Evropë duke fituar çmimin ‘Golden… Më shumë
18.12.14 18:55

8 vende më poshtë bie…

Kombëtarja shqiptare e futbollit ka zbritur për tetë vende në renditjen e fundit të publikuar nga FIFA.

Kuqezinjtë e… Më shumë
18.12.14 18:53

Shaqa nuk do të largohet nga…

Xherdan Shaqiri nuk do të largohet nga Bayern Munich gjatë afatit kalimtar të dimrit. Këtë e ka konfirmuar trajneri i… Më shumë
Lajme nga Showbiz
Lajme nga Showbiz
18.12.14 18:59

Rita Ora pranë Barack dhe…

Këngëtarja kosovare, Rita Ora është shprehur shumë e lumtur për performancën e saj, pranë familjes Obama, para… Më shumë
15.12.14 11:20

22 vjeçarja zgjidhet Miss…

Rolene Strauss nga Afrika e Jugut, është zgjedhur si më femra më e bukur në botë, në mesin e 120 konkurrenteve tjera që… Më shumë
07.12.14 22:15

Vila Luksoze E Roger Federer

Pas disa ditëve ndërtimi, familja Federer tani janë gati që të shpërngulen në vilen e tyre të re luksoze në malet e… Më shumë
Sonte në KlanKosova
21.00 | ZONA B
altMe Baton Haxhiun
23.10 | Sports..
altSPORTS SHOW
21.30 | Ekonomia ...
altEkonomia me Erëzën
Emisione

Lajmet Qendrore
 
Linqe
The FIRM - Serial
E martë dhe e Merkurë  ora 21:30 

 
Dokumentari: Një çerek shekulli
 
Facebook
KlanKosova
KlanKosova
ORA 7
ORA 7
Prive
Prive
Foto e javës

newborni.jpg
Videot më të klikuara në 30 ditët e fundit